Бизарно но вистинито
13. September 2018 - 22:52

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

Пет жени се степале среде улица во Саудиска Арабија. Највознемирувачко во ова видео, всушност не е самата тепачка.

Во текот на тепачката, едната од жените, го фрла своето дете и го остава на улица и продолжува да се тепа.

-Видеото го снимиле случајни минувачи, пишува „Дејли мејл“.