Македонија
24. July 2021 - 11:44

Сообраќајка на автопатот Скопје - Тетово, има и повредени

Сообраќајна несреќа се случила ноќеска во близина на патарината на автопатот Скопје - Тетово, дознава 24Инфо.

Како што пренесува порталот во несреќата има повредени, а повеќе детали од МВР во текот на денот.