Џет-Сет
10. August 2016 - 13:23

Што се случува со сопругата на Огнен Амиџиќ?

Популарната манекенка и сопруга на Огнен Амиџиќ, Даниела Димитровска, ги загрижи фановите на својот Инстаграм профил. Даниела во моментов се наоѓа на море, а своите следбеници секојдневно ги изненадува со фотографии во костим за капење, а покрај комплиментите таа добива и пораки од загрижените корисници на Инстаграм за тоа колку слабо изгледа.
 
- Коска и кожа. Многу убава, но преслаба – гласеше еден од коментарите.
 
Даниела не се преоптеретувала за овие коментари, па продолжила да објавува фотографии од одморот на кој максимално ужива.