Македонија
30. January 2017 - 12:06

Самоубиство во Кавадарци, жена се фрлила од петти кат

Триесетгодишна жена утрово во седум часот и дваесет минути се фрлила од стан на петти кат од зграда во Кавадарци, информираат од Министерството за внатрешни работи.

– Жената починала на местото. Увидот е во тек. Јавен обвинител нареди обдукција на телото, соопшти МВР.