Џет-Сет
3. November 2016 - 22:09

Ќерката на Кеба конечно успеа во Холвуд, еве со кого сними филм

Наташа Којиќ Таша се обидува да изгради актерска кариера во Холивуд.

Ќерката на пејачот Драган Којиќ Кеба моментално живее и работи во Америка, а имаше можност да соработува со големи филмски ѕвезди. Таа со години се обидува да се оствари како актерка и да добие добра улога, а се чини дека тој сон конечно и се остварува.

Имено, Наташа имаше можноста да соработува со Џејми Фокс, познатиот американски актер.

Којиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија со популарниот актер и ја искористи можноста да му се заблагодари за новото филмско остварување.

"Џејми ти честитам на режисерското деби. Пресреќна сум што работев со тебе“, напиша Наташа во описот на сликата.