Џет-Сет
4. April 2016 - 11:25

Карлеуша ја облече најкусата блузичка за да ги покаже стомачните!

Извесен период попуалрната пејачка Јелена Карлеуша мака мачеше со вишокот килограми, но според најновата фотографија што ја објави на својот Фејсбук, очигледно се решила од проблемот.

Сакајќи да се пофали со новиот изглед, таа објави фотографија на која носи куса спортска блузичка откривајќи ги затегнатите стомачни мускули.

1jelena karleusa