Џет-Сет
4. July 2017 - 20:35

Чинат 1.200 евра и имаат опашка: Штиклите на Карлеуша предизвикаа хаос на Инстаграм

Јелена Карлеуша е позната по тоа што ги диктира трендовите, па по неа сигурно и многу други ќе ги носат овие чевли.

Пејачката предизвика лавина коментари на социјалните мрежи кога ги покажа своите нови чевли со зебраст мотив, кои на задниот дел над штиклата имаат и опашка.

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Не само што се вистински моден крик, тука за нив Јелена издвои 1.200 евра.

Нејзините бројни обожаватели не можеа да престанат да коментираа за овие нови обувки од познатиот бренд.