Џет-Сет
28. May 2018 - 12:33

Бум на српската естрада: Со години ја немаше, а сега се враќа на сцената

Една од најсексапилните пејачки во Србија за која многу се зборуваше, се враќа по долги години на естрадата.

Славица Чуктераш пред неколку години реши да основа семејство, па им се посвети на сопругот и ќерката, а кариерата ја остави на страна.

Таа максимално уживаше во пријатниот живот кој го има покрај фудбалерот, а сега одлучи да се врати на својата работа.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која изгледа совршено, со куса порака.

- Наскоро „Со тебе да останам“, напиша Чуктераш под фотографијата.