Џет-Сет
5. November 2015 - 15:21

Заборавете на се што сте виделе досега - Пенисот на овој рапер го урна интернетот

Не би сакале да го навредиме Лени Кравиц, за чиј пенис се зборуваше со деови откако му „излезе“ од пантолоните, но овој рапер успеа да го надмине.

Раперот Д Гејм (The Game) одлучи на своите обожаватели на Инстаграм да им покаже повеќе одошто очекуваше, па така закачи фотографија што ги шокира сите!

Раперот во описот на шокантната фотографија, преку хаштагови, ги повика момците да ги тагуваат своите девојки, а девојките да направат принтскрин на фотографијата на неговиот пенис. Во коментарите следбениците изразија шок поради оваа фотка, а многумина не го криеја своето воодушевување што пејачот ја покажа својата „гордост“, од чија големина беа посебно заинтиригирани.