Џет-Сет
5. December 2017 - 23:10

За Накова нема зима - се соблече на минус 5 степени

Македонскиот модел Александра Накова во последно време не е многу активна на социјалните мрежи, но кога ќе објави фотографија таа предизвикува воздишки кај нејзините фанови.

Погледнете...