Бизарно но вистинито
22. October 2015 - 15:38

Видео кое го згрози светот: Натерал тригодишно дете да пие пиво и пуши цигара

Романската полиција бара маж откако на интернет се појави видео на кое се гледа како мажот тера тригодишно дете да пуши цигара и пие пиво.
 
Шокантантата снимка покажува двајца мажи, едниот го држи тригодишното дете и се смее додека тоа пуши цигара и пие пиво додека другиот го снима и му вели на детето да повлече дим.
 
Тогаш му ставаат цигара во устата а потоа и му дозволуваат да се напие пиво.
 
Едниот од нив во тој момент вели: "Тоа значи да си прав маж".
 
Еден од коментарите кој се најде под видеото објавено на Фејсбук е: "На овој човек мора да му се одземат родителските права. Социјалната служба мора да реагира".