Македонија
16. November 2017 - 10:34

Утрово сообраќајка пред поликлиника Букурешт

Уште една сообраќајка се случи утрово на скопските улици.
 
Две возила се судрија рано утрово во близина на ТЦ Лептокарија.
 
Возила „Рено“ и „Шкода“ направија сообраќајна несреќа на крстосницата пред поликлиника Букурешт.