Џет-Сет
31. March 2016 - 9:41

Тамара Тодевска блеска: Го покажа трудничкото стомаче

Тамара Тодевска е веќе во поодмината бременост и почнува да се подготвува за доаѓањето на својата ќеркичка Хана. Таа објави фотка на која го покажа стомачето.