Џет-Сет
31. October 2017 - 12:53

Таа буквално сјае: Сека го покажа новиот имиџ, Инстаграм гори!

Пејачката со фановите сподели видео снимка која го запали Инстаграм.

Сека Алексиќ му се посвети на својот изглед, па на Инстаграм го претстави својот нов имиџ.

Таа ја скрати косата и се појави во сребрен светкан фустан, и направи снимка на кој целосно сјае.

Секако, комплименти фрчат од сите страни, како и лајкови, а на фановите им се допадна нејзината кратка коса.