Македонија
2. January 2018 - 13:19

Скопско семејство првиот ден од година го започна во паника - исчезна нивната ќерка

Ужасен почеток на Новата година за едно скопско семејство, исчезна нивната ќерка. Според информациите на МВР вчера во  13:30 часот во Полициско одделение Сарај 46-годишниот Б.Е. од Скопје пријавил дека неговата ќерка Б.З. на 31.12.2017 година се оддалечила од дома во непознат правец.
 
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.