Македонија
18. February 2020 - 19:27

Скопјанец физички нападнат од три лица

А.Д.(30) од Скопје вчера во 15:00 часот во СВР Скопје пријавил дека околу 12:35 часот на ул.„Самоилова“ бил физички нападнат од три лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.