Џет-Сет
16. March 2017 - 22:05

Скандал го тресе кралското семејство - принцот уловен со жена

Принцот Вилијам се најде на мета на скандал откако е снимен како се дружи со жена во еден бар. Тој е уловен како прегрнува мистериозна плавуша. 

Во скандалозните виеа кои ја преплавија светската јавност, 34-годишниот принц игра и тоа многу лошо, ја допира жената, додека неговата сопруга Кејт седи дома со децата.