Џет-Сет
7. September 2015 - 18:24

Што се случува со Џони Деп? - Холивудскиот заводник изгледа се полошо!

Со години го сметаат за најголемиот холивудски заводник, милен е на милиони жени, но неговата последна фотографија покажува дека Џони нема повеќе ни с од сексапил.
 
Фотографите од фестивалот во Венеција ги шокираа обожавателките на некогаш неодоливиот Џони.
 
Откако е во брак со Амбер Херд Деп изгледа се полошо и полошо, а во прилог не му одат ниту килограмите кои ги добил ниту размачканата шминка.
 
Мрсна коса и порано носел, но е признаете дека стилот на сексапилниот пират многу повеќе му прилегаше.
 
Несомнено е дека актерот се здебелил поради неговата улога во филмот Black Mass, во кој е непрепознатлив како мафијаш од Бостон Џејмс Вајти Булгер.
Ова според пишувањето на медиумите ќе биде негова најдобра улога, сепак, го молиме стариот Џони под итно да се врати.