Џет-Сет
17. May 2017 - 19:19

Шокантно признание: Вака ѕвездата на Гранд ја изгубила невиноста

Ѕвездата на Гранд Вања Мијатовиќ ретко се појавува во медиумите, а неодамна изненади кога отворено проговори за тоа како ја изгубила невиноста.

Пејачката откри како изгледало нејзиното прво сексуално искуство, а овој пат ги изненади фановите со фотографија која ја објави на својот Инстагра,. Вања позираше во црно фустанче со отворен грб кој откри многу.

Foto: Printskrin/Instagram

„Јас бев многу вљубена во момчето со кое бев првпат, меѓутоа тој како и 99 отсто од момчињата беше скот па ме искористи. А јас нему му пеев на свадба...Но добро, времето лекува се, така што не ми беше ништо тешко. Ми беше драго, иако многу ме повреди“, рече Вања неодамна.