Џет-Сет
30. April 2016 - 18:25

Северина покажа што прави кога ќе стане од кревет

Ако сте помеѓу оние кои не виделе како Северина наутро се истегнува, пејачката се потруди да ве потсети.

На интересната фотографија на која долгите нозе и задник се во прв план Хрватската пејачка покажа како изгледа кога се препотува.

- Утринско истегнување, напиша Северина