Македонија
30. September 2018 - 18:27

Се запали возило на кружниот тек кај хотел „Континентал“ во Скопје

Автомобил се запали попладнево кај кружниот тек на булеварот „Никола Карев“ кај хотел „Континентал“ во Скопје.

По интервенција на противпожарна екипа пожарот е локализиран и предизвикана е само материјална штета. 

(МИА)