Џет-Сет
14. September 2015 - 11:31

Само Карлеуша може вака да се облече

Пејачката Јелена Карлеуша многу сака да провоцира поставувајќи секси фотографии на социјалните мрежи.

Ова секси боди ги покажува сите нејзини атрибути, а градите и ги покриваат тенки ленти, кои особено им се допаднаа на мажите.