Џет-Сет
7. July 2017 - 11:51

Само Карлеуша може да облече вакви чевли - имаат опашка

Карлеуша е позната како модна икона, а овој пат таа се реши за чевли со опашка. Инстаграмот полуде по нејзиниот нов моден додаток.

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on