Џет-Сет
3. May 2016 - 18:07

Само Карлеуша може да носи бикини и зимска јакна среде мај

Пејачката Јелена Карлеуша е препознатлива во целиот свет по специфичниот вкус за модата, а речиси секогаш можеме да ја видиме во елегантни или претерано експлицитни изданија.

Овој пат се решила да ги изненади сите, па на социјалната мрежа сподели малку поинаква фотографија.

Јелена, имено, имаме прилика да ја видиме во жолта зимска јакна под која носи бикини со што предизвика воодушевување кај обожавателите кои коментираа дека само Карлеуша може овие студени и темни пролетни денови да ги спои во ваква жешка модна комбинација.

Погледнете го ова зимско- есенско- летно издание на Карлеуша: