Бизарно но вистинито
26. November 2015 - 12:34

Раскинала со дечкото кој имал болен фетиш и изгубила повеќе од 100 килограми

Пети Санчез намерно се здебелила и дошла до неверојатни 323 килограми, само за да го задоволи фетишот на своето момче.
 
По раскинувањето, се обидувала да го врати својот живот во нормала.
 
Морбидно дебелата девојка, конечно на своето поранешно момче му рекла „НЕ“ и успеала да си го спаси животот така што ослабела 107 килограми, а имала намера да ја продолжи диетата.
Во еден момент, Пети се стремела да стана најдебелата жена на светот, па на ден внесувала 13.000 калории. Таа е мајка на четири деца, а после диетата изјавила дека нејзиниот живот се менува на подобро.
 
- Бавно умирав. Сфатив дека правам некои работи само за да задоволам друг. Никогаш порано не се плашев од смрт, за тоа не ни размислував, станував се подебела и подебела. Кога го достигнав дното, кога не можев да отидамдо тоалет без помош од друг, се исплашив дека нема да можам да бидам тука моите деца и внуци. Сфатив што направив и жалам за тоа, - изјавила Пети.
Открила диета која има и активност, а тоа е храната да си ја припрема самата.
 
- Имам еден совет за жените. Немојте да дозволите да ве контролира партнерот и не му исполнувајте се што ќе посака. Погледнете ги моите последици, за малку ќе заминев во смрт, - завршила Пети.