Македонија
26. November 2018 - 10:50

Рано утрово гореше „мерцедес“ во Скопје

Рано утрово околу 05.10 часот на улица „Виа Игнација“ во Скопје е пријавено дека билo опожаренo патничко моторно возило „Мерцедес“ со скопски регистарски ознаки сопственост на И.М. од Скопје.

Пожарот е изгаснат од екипа на Противпожарна единица.

Увид на ќе се врши во текот на денешниот ден.