Свет
2. November 2016 - 20:53

Пронајдени тела на две девојчиња и маж во куќа - Соседите слушнале расправија, а полицијата...

Тела на две деца и еден возрасен човек се пронајдени во куќа во Британија.
 
Случајот во полиција бил пријавен од стана на маж и жена кои биле вознемирени.
 
Жената била повредена и веднаш била пренесена во болница, а полицијата во куќата пронашла тела на две деца и еден возрасен.
 
Се уште не се знае причината за смртта, но детективите веруваат дека никој надвор од домот не е поврзан со инцидентот.