Македонија
21. January 2020 - 16:01

Пронајдена 16- годишната скопјанка која исчезна на Водици

Радосна вест, пронајдено живо и здраво 16-годишното девојче од Скопје кое исчезна на Водици. Од страна на полициски службеници од СВР Скопје вчера во 12.15 часот била пронајдена М.С. (16) од Скопје, за која на 19.01.2020 било пријавено дека се оддалечила од домот.