Џет-Сет
15. May 2017 - 12:08

Познатата водителката од ТЛЗП се преполови

Марија Килибарда која ја гледавме како водителка на "Твоето лице звучи познато", буквално се преполови. Познатата водителка, драстично ослабна, погледнете.
 
 
Дел од фановите изразија загриженост под фотографијата.