Џет-Сет
9. јуни 2016 - 17:19

Познатата манекенка се породи по петти пат

Познатата манекенка Наталија Водјанова стана мајка по петти пат

-Минатата сабота, рано наутро во нашето семејство пристигна мало момче, Роман, објави таа на нејзиниот Инстаграм профил.

1natalija5

Вели дека таа е добра, можеби малку уморна, но подготвена за летото што доаѓа.

Инаку ова е второ дете на манекенката со Антони Арнаулт, откако во 2014-тата година го добија синот Максим, а со нејзиниот поранешен сопруг Џастин Портман има три деца Виктор, Лукас и ќерката Нева.