Џет-Сет
2. May 2017 - 11:58

Позната манекенка објави фотографија после секс и ги запали социјалните мрежи!

Поранешната учесничка во реалното шоу „Парови“ никогаш не ги криела голите фотографии кои на нејзиниот профил може често да се видат.
 
Уна Грујиќ овој пат се соблече целосно гола, а под фотографијата напишала: „После секс“.
 
Ниту еден дел од телото Уна не го цензурирала, еве ја фотографијата...