Џет-Сет
15. August 2017 - 14:06

Погледнете ја 50 годишната Кериман од „Парампарче" во бикини

Најдуховитиот лик од турската хит драма „Парампарче“, актерката Нурсел Косе или попозната како Кериман има линија со која може да застане рамо до рамо со помладите колешки. 
 
Иако има 50 години таа изгледа одлично.