Живот
28. November 2016 - 21:14

Почнавме секс во авион, а потоа скокнавме со падобран: Доживеав четири оргазми во воздух

Хоуп Ховел, порно актерка, говори за искуствата од снимање во воздух, а видео се гледаат порно актерки кои навистина имаат секс додека скокаат со падобран.

Тие имаат секс при слободен пад, а потоа зборуваат за своите искуства.

Многу корисници на Јутјуб имаат интересни и смешни коментари. Еве што напишаа дел од нив.

Printskrin: YouTube/Investigation Discovery