Џет-Сет
6. July 2017 - 12:12

Ова ретко се гледа: Хурем Султан позира во бикини

Мерјем Узерли, која ја запознавме низ ликот на Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, редовно ги користи социјалните мрежи.

Таа на Инстаграм објави фотографија која баш го привлече вниманието на нејзините обожаватели.

Хурем позираше во бикини и покажа дека има фантастична линија.