Џет-Сет
23. March 2016 - 12:07

Ова е ќерката на Биба Додева!

Поп пејачката Биба Додева веќе одреден период е отсутна од музичката сцена, но публиката се уште ја нема заборавено.

Досега неколку пати сме пишувале за децата на естрадните личности, па овојпат ќе ви ја претставиме неодоливата Емануела Додева.

12376721_1088274451192300_1480156949260236447_n

Ќерката на Биба иако студира маркетинг, изгледа дека амбициите и се да биде докторка, па затоа би било сосема очекувано да запише и втор факултет.

Настрана од професионалните амбиции, Емануела е вистинска убавица и изгледа како млада копија на својата мајка. Очи како срна, полни образи и сочни усни – ќерката на Биба ќе ве освои од прва!