Џет-Сет
5. August 2016 - 15:25

Нејзе сеуште ја немате видено во бикини: Водителката на "Парови" конечно се соблече!

Водителката на реалното шоу "Парови", Јелена Секуловиќ е во Грција на летување од каде често објавува фотографии на својот Инстаграм профил.
 
Јелена досега нема објавено фотографии во бикини, па нејзините фотографии предизвикаа огромно внимание.