Џет-Сет
15. August 2016 - 21:14

Марија Шерифовиќ ги шокираше фановите - Погледнете ја трансформацијата на пејачката!

Популарната пејачка, Марија Шерифовиќ на фановите им покажала како изгледа кога ќе стави кармин, руменило и машна на главата.
 
Марија се нашалила и се поиграла со апликација со помош на која го променила изгледот, а на многумина им се допадна во ова издание.