Македонија
5. December 2021 - 16:57

Малолетници се степале во угостителски објект во Тетово

Синоќа во 01.15 часот било пријавено дека на 04.12.2021 околу 23.30 часот во угостителски објект во Тетово, малолетник од Тетово бил физички нападнат од друг малолетник со кого од претходно се познавале, соопшти МВР.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.