Џет-Сет
31. July 2018 - 13:55

Лепа Брена уловена гола на скриена плажа во Црна Гора - во вакво издание никогаш не сте ја виделе

Фолк пејачката заедно со семејството и пријателите ужива во Црна Гора , далеку од  гужвата и од очите на јавноста. Папараците успеале да ја уловат Лепа Брена како никогаш до сега.
 
Погледнете...