Џет-Сет
21. November 2016 - 21:53

Криси Тајген без гаќички на црвениот тепих - Манекенката го покажа меѓуножјето

Криси Тајген, манекенка и сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд се појави во многу провокативно издание на доделувањето на американските музички награди.

Таа се одлучила за фустан со длабоки шлицови под кој немала долна облека.

Успесите на нејзиниот сопруг останале во втор план, бидејќи сите погледи биле вперени во телето на манекенката. Секси фустанот ја истакнуваше нејзината витка фигура.

Поради длабоките шлицови, тој повеќе покажуваше отколку што сокриваше, но тоа не ја вознемири премногу манекенката, која веќе е навикната да биде оскудно облечена.