Џет-Сет
25. September 2015 - 9:51

Ќерката на Цеца стана русокоса

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ стана русокоса. Вечерва таа направи хаос на интернет, ја обоила косата руса и на Инстаграм се пофалила со фотографии.  

Коментарите се позитивни, па така русата коса е одличен избор.