Џет-Сет
20. October 2015 - 17:33

Карлеуша повеќе не изгледа исто - Погледнете ја драстичната промена

Пејачката Јелена Карлеуша има нов изглед. Таа вчеравечер се појави на концерт на Ана Бекута во потполно нов издание.
 
Како што веќе знаете долго време привлекуваше внимание со својата тиркизно сина боја на косата, па дојде време за промена на бојата, но и кратење на косата.
 
Како ви се допаѓа нејзиниот нов изглед?