Џет-Сет
19. September 2017 - 10:09

Кардашијан направи сообраќаен прекршок па збесна: Старлетата ги шокираше сите со овој потег

Ким Кардашијан е толку позната што папараците сакаат да го следат секој нејзин чекор и често во тоа и успеваат.
 
Овој пат таа е забележана на вечера со својот сопруг Канје, а додека тие се упатувале кон ресторанот папараците неуморно ја фотографирале во нејзиниот автомобил.
 
Но она што е спорно е тоа што старлетата направи прекршок бидејќи возела зад воланот додека разговарала на мобилен телефон, но и им упатила груба порака на папараците, погледнете.