Македонија
27. April 2017 - 9:54

Камион се судри со автомобил кај Железничка

Камион изутринава удрил во автомобил кај Железничката станица во Скопје во близина на автобуската постојка кај Народната банка.

Засега нема информација за повредени во несреќата. 

Сообраќајната несреќа го забави сообраќајот пред и околу Железничката станица.

Ново на Сител