Џет-Сет
19. April 2017 - 14:41

Јелена Карлеуша брутално исмеана од своите колеги, еве што направи сега

Пејачката Јелена Карлеуша секогаш привлекува внимание каде и да се појави.

-Ако не сте знаеле, НАСА тукушто ги пуште вонеземјаните. Тешко мене, мајко родена, прв вонземјанин во Србија. Што е ова? Фризура или лустер. Стигна моќниот ренџер, рече Аца Лукас кога ја виде.

Марија Шерифовиќ не можеше, а да не го искоментира стајлингот на колешката:

-Стигна Трансформерс, се смееше Шерифовиќ, а на Јелена не и беше пријатно па го покажа средниот прст.