Македонија
1. јуни 2021 - 18:05

Исчезнат 22-годишен скопјанец

Вчера во 15.00 часот во СВР Скопје, С.С.(57) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечил неговиот син М.С.(22) од Скопје, соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.