Џет-Сет
25. February 2018 - 17:32

Го криеше стомакот со месеци - Беквалац откри како ќе се вика бебето

Со месеци го криеше трудничкиот стомак, а сега Беквалац во прегратки на ќерка си го покжа стомакот и колку е среќна што ќе добие принова.

Нејзината ќеркичка ќе се вика Катја.