Свет
15. July 2016 - 14:26

Евакуација на аеродромот во Ница - Никој не знае што се случува!

Француските специјални единици го евакуираат аеродромот во Ница, Франција, објави агенцијата „Асошијетед прес“.
 
Евакуацијата започнала во делот каде е пронајден сомнителен пакет.
 
Погледнете го видеото...