Џет-Сет
19. May 2018 - 14:18

Еднаш дива, секогаш дива: Карлеуша ја запали бината, кога ќе видите што облече ќе ви стане јасно

Поп иконата Јелена Карлеуша секој ден ги поместува границите на модаа. Никогаш во исто не е облечена, секогаш секси и провокативно.

Пејачката често предизвикува внимание во јавноста со својот стајлинг, а овој пат отиде чекор подалеку.

За настап во клуб одлучи да облече тесни панталони кои ги нагласуваат нејзините колкови и задникот, додека горе речиси ништо немаше на себе.

Само толку за да ја разголи фантазијата.