Џет-Сет
6. October 2017 - 13:09

Чизми од 8.500 евра, градник во форма на пенис, гаќи и стриптиз: Карлеуша направи незапамтен хаос во Белград

Како што и најавила Јелена Карлеуша вчера направила шоу за паметење, фановите имале што да слушнат, но и што да видат.

Јелена на бината се појавила во уникатни "Сен Лоран" чизми кои чинат 8.500 евра, и изработени се само 20 парови.

Тоа било само најавата за вечерта која долго ќе се памети.

Заеднo со своите танчерки Карлеуша направила атмосфера за паметење.

За крајот на концертот го оставила најдоброто, качила момче од публиката и го соблекла, а тотален хаос настанал кога облекла градник во облик на пенис.

 

Ново на Сител